Projekt

O projektu

Vyhledávanou oblastí pro bydlení se stává blízké okolí Prahy, pražské předměstí. Představujeme Vám nový bytový komplex, který vzniká ve městě Dobříš, malebném městečku vzdáleném asi 40km od hlavního města. Jedná se o výstavbu bytů splňujících všechny podmínky moderního bydlení. V nabídce jsou nové byty s vysokým standardem vybavení. Naše nabídka uspokojí zájemce o kvalitní bydlení za příznivé ceny.

Proč si vybrat tento projekt?

Projekt nabízí příznivou lokalitu, bydlení v chráněném areálu, cihlovou stavbu, dostatečný počet parkovacích míst, pouze 11 bytů v každém z bytových domů. Nabízíme vždy čisté výměry bytů. Všechny ceny bytů jsou včetně daně z přidané hodnoty (DPH). Klient – budoucí majitel má po uzavření Smlouvy o budoucí smlouvě kupní možnost výběru zařízení bytu z minimálně tří navrhovaných možností, a to podlah v celém prostoru bytu a sociálního zařízení a obkladů a dlažeb v koupelnách a WC.Projekt se nachází ve fázi realizace, dokončení výstavby bytového komplexu je plánováno na první čtvrtletí roku 2013. Předání prvních bytů proběhlo v březnu 2013.

Popis

Nově realizovaný komplex dvou bytových domů bude uzavřeným areálem s centrální ozeleněnou dvoranou a přilehlou okrasnou zahradou. Komplex bude přístupný vjezdem z ulice Příbramská. Projekt nabízí maximálně 22 nových bytů v různých velikostech, od 39,2m2 do 87,9m2, v kategoriích od 1+1, 2+k.k., 3+k.k. do 3+1 V areálu je k dispozici 24 parkovacích stání, ke všem bytům náleží sklepy. I menší byty mají svůj balkon. Některé z bytů mají vlastní předzahrádky.

Lokalita

Projekt se nachází v Dobříši – malém městě v blízkosti Prahy. Dojezdová doba do Prahy je autem cca 20 minut. Dobříš je s Prahou spojena rychlostní komunikací. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost – obchody, základní a střední školy, školky, banky, poliklinika, lékař, pošta, veterinární klinika, sportoviště, radnice, aj. Dobříš má výborné spojení s hlavním městem, autobusová zastávka je vzdálena jen asi 10 minut volnou chůzí. Autobusová linka vede ke stanici metra B – Smíchovské nádraží a Anděl. Město Dobříš leží na železniční trati Praha – Dobříš. V blízkosti areálu se prostírá Zámecký park a dobříšský zámek, které jsou vhodné pro výlety a procházky ve volném čase.

bytydobris.cz - vizualizace
bytydobris.cz - vizualizace
bytydobris.cz - vizualizace
bytydobris.cz - vizualizace
bytydobris.cz - interiérové vizualizace
bytydobris.cz - interiérové vizualizace
bytydobris.cz - fotogalerie Dobříš - zámek
bytydobris.cz - fotogalerie Dobříš - Městský úřad
bytydobris.cz - fotogalerie Dobříš - MKS
bytydobris.cz - fotogalerie Dobříš - Městský úřad
bytydobris.cz - fotogalerie Dobříš - zámek